Vše o bytovém textilu
s odborníkem na bytový textil

Doporučujeme

Vyberte si nové závěsy na okna z široké nabídky moderního bytového textilu na interie.cz.
 

Ostatní

Pohodlí doma i venku

Žít spokojený život je asi snem každého z nás. Asi málokdo ale má to štěstí, že se mu to opravdu na 100% podaří. Nikdy není vše tak, jak si dopředu plánujeme, ale to k životu patří. Co ale lze ovlivnit je pohodlí jak doma, tak i venku. Co konkrétně tím myslíme?

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vtipné zástěry

V kuchyni jsme často vystaveni riziku zašpinění, které by v mnoha případech zanechalo na našem oblečení nesmazatelné stopy. Pro tyto účely je nepostradatelnou pomůckou každého amatérského i profesionálního kuchaře zástěra. A právě zástěra je ideální plochou pro určité kreativní vyjádření. Pokud tedy přemýšlíte o vtipném, ale zároveň praktickém dárku, tak vtipné zástěry jsou jednou z možností, jak dárek vyřešit vtipně a kreativně.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

TAPETY NA ZEĎ

20.3.2014TAPETY NA ZEĎ

Nalepte si na zeď tapety a dosáhnete vzhledu místnosti, po kterém toužíte. Doporučujeme Vám použít naše kvalitní Moderní tapety. Tapety se opět vrací do módy s novými materiály, barvami a designy. Vyzkoušejte tento módní trend i Vy. Fototapety na zeď, samolepicí dekorace a bambusy doplňují náš sortiment.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Dárkové krabičky

Snad v každé domácnosti jednou za čas vyvstane potřeba potřeba zabalit nějakou pěknou věc nebo dárek do pěkné krabičky. Přímo k tomu jsou určené dárkové krabičky z nějakého zajímavého materiálu. Zajímavé dárkové krabičky bývají vyobené třeba z vlnité lepenky, která svým přírodním vzhledem dává dárkové krabičce zajímavý vzhled. Tyto přírodní papírové dárkové krabičky bývají často doplněny nějakým zajímavým vzorem nebo reliéfní ražbou.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

V čem jsou ženy lepší

Řeč je v tomto případě o řízení. Spor o to, zda jsou ženy nebo muži lepší řidiči, by se dal přirovnat k nesmrtelné debatě, zda bylo dřív vejce nebo slepice. Oba dva tábory vedou často nesmiřitelné slovní boje. Čtenářky magazínu Žena v autě se v anketě shodly na tom, v čem jsou ženy skutečně mnohem schopnější.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe