Vše o bytovém textilu
s odborníkem na bytový textil

Doporučujeme

Vyberte si nové závěsy na okna z široké nabídky moderního bytového textilu na interie.cz.
 
Ostatní

Pohodlí doma i venku

Pohodlí doma i venku

Žít spokojený život je asi snem každého z nás. Asi málokdo ale má to štěstí, že se mu to opravdu na 100% podaří. Nikdy není vše tak, jak si dopředu plánujeme, ale to k životu patří. Co ale lze ovlivnit je pohodlí jak doma, tak i venku. Co konkrétně tím myslíme?

Kvalitní spodní prádlo

No začněme od začátku. Pokud zrovna nepatříte mezi ty, kteří chodí rádi „na ostro“, pak si každý den obklékáte spodní prádlo. A zde již můžete začít budovat vaše pohodlí. Jistě víte, že nevhodně zvolené dámské i pánské spodní prádlo může celý den pěkně znepříjemnit. I proto je důležité, abyste si kupovali takové prádlo, které odpovídá vaší postavě.

Zároveň máte jistě oblíbené i materiály, které vám nejvíce „sedí“.

Za předpokladu, že budete mít v šatníku odpovídající a kvalitní spodní prádlo, může váš den směle začít a nebudete si jej zbytečně komplikovat nevhodně zvoleným prádlem, které škrábe, tlačí atp.

Máme-li poskytnout nějaké doporučení, pak by to byla např. značka Triola, Like You, Charme či Guard (pánské prádlo).

Zmíněné značky můžete nakoupit např. v internetovém obchodě www.spodnipradlo-triola.cz. K dispozici je několik modelů zejména dámského spodního prádla. Pro letní období můžete vybírat i dámské či pánské plavky, kde stejně jako u spodního prádla platí, že je třeba vybírat modely přímo na vaši postavu!

A co doma?

Podobně jako u prádla, či plavek, je důležité, abyste si vybavili domácnost kvalitními produkty. Máme na mysli zejména bytový textil – ložní prádlo, deky, přehozy, polštáře, polštářky či potahový textil. Tedy produkty, které využíváte při spánku či relaxaci a kde je rovněž důležité, aby vám poskytly maximální pohodlí.

Najděte si svého prodejce, který vám poradí s nákupem. Ověřené eshopy můžete hledat např. na portálu Heureka.cz či Zbozi.cz.

Držíme palce a nezapomeňte – pohodlí je základ spokojenosti.

 

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe