Vše o bytovém textilu
s odborníkem na bytový textil

Doporučujeme

Vyberte si nové závěsy na okna z široké nabídky moderního bytového textilu na interie.cz.
 

Ubrusy a prostírání

Vstupujeme do světa prostírání

Prostírání se stalo téměř nezbytným doplňkem jídelního stolu. Chrání jej před znečištěním i poškozením, ale plní i neméně důležitou dekorační funkci. Právě to, jaký druh prostírání zvolíme, dodá našemu stolování tu správnou atmosféru.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Ubrusy: Jaké jsou právě »in«

K dobrému jídlu patří pěkně prostřený stůl. A k němu zase ubrus a prostírání. Ne ke každé kuchyni a ke každé příležitosti se ale hodí stejný ubrus. Vždy naopak platí, že v jednoduchosti je krása. Jaké ubrusy tedy své kuchyni dopřejete právě vy?

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Prostírání, aneb jak oživit jídelní stůl

Prostírání nabízí svým uživatelům nejen funkci praktickou, která chrání plochu stolu před případným znečištěním či poškozením, ale i funkci estetickou, a to díky široké škále designového ztvárnění.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Slavnostní prostírání – ubrusy

Kuchyně je centrem domova a jejím ústředním bodem je stůl, neboť ten není jen symbolem dobrého jídla, ale od prvopočátků také i vzájemné pospolitosti a rodinné sounáležitosti. Na významu tento kus nábytku nabývá zvláště při různých slavnostních příležitostech, kdy se lidé scházejí, hostí a tráví více společných chvil než obvykle.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Vytvořilo Anawe