Vše o bytovém textilu
s odborníkem na bytový textil

Doporučujeme

Vyberte si nové závěsy na okna z široké nabídky moderního bytového textilu na interie.cz.
 

Deky a přehozy

Přehozy na postel – jaké jsou možnosti?

V současné době se již nenosí uklízet peřiny do nevzhledných skříní. Módní je ladit ložnici od postele po okna do podobných odstínů k malbě a kobercům. Design je tvořen jako celek.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Přehozy přes postel pro každou ložnici

Přehozy a plédy přes postel se těší neutuchající oblibě. Není také divu, vždyť jsou jen těžce zastupitelné. Pojďme se podívat, jak vypadá trh s postelovými přehozy a co se změnilo.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Dekorační látky - materiál pro přehozy

Aby stínění oken patřičně vyznělo, zkušený designér spojí jejich design s „otiskem“ v interiéru. Neboli hledá místo, které by mohlo jak barvou, materiálem, nebo i tvarem evokovat jeho celistvost.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Kvalitní deky – výběr
Pocit bezpečí a příjemné teplo nám zajistí deky, do kterých se stačí jen zachumlat, ať už jsme venku na chatě, chalupě, či doma u televize, nebo praskajícího krbu. Poté již stačí jen sklenka svařeného vína a můžeme si plně vychutnávat teplo domova.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vlněné tkané deky

Tkaní je nejstarší způsob výroby textilií a po 4000 let své existence se zakládá stále na stejném principu - provlékání osnovních nití nitěmi útkovými. Po bavlně a lnu je nejčastěji zpracovávaným materiálem vlna, z níž se tkají deky a přehozy již po staletí. Z původně ryze praktického využití tkaných dek se postupem času stává čím dál tím více designový doplněk interierů.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe