Vše o bytovém textilu
s odborníkem na bytový textil

Doporučujeme

Vyberte si nové závěsy na okna z široké nabídky moderního bytového textilu na interie.cz.
 
Ostatní

Dárkové krabičky

Dárkové krabičky

Snad v každé domácnosti jednou za čas vyvstane potřeba potřeba zabalit nějakou pěknou věc nebo dárek do pěkné krabičky. Přímo k tomu jsou určené dárkové krabičky z nějakého zajímavého materiálu. Zajímavé dárkové krabičky bývají vyobené třeba z vlnité lepenky, která svým přírodním vzhledem dává dárkové krabičce zajímavý vzhled. Tyto přírodní papírové dárkové krabičky bývají často doplněny nějakým zajímavým vzorem nebo reliéfní ražbou.

Do takto zajímavé krabičky lze dát téměř jakýkoli vkusný dárek nebo milou pozornost.

 

Dárkové krabičky na textil

Možná jste se už setkali s dárkovými krabičkami třeba na košile nebo povlečení. Existují univerzální dárkové krabičky na textil v několika velikostech. Do nich pak můžetevkládat jakékoli textilní výrobky, jako jsou kapesníčky, košile, noční košile, prostírání nebo povlečení. Dárkem zabaleným ve vkusné dárkové krabičce jistě uděláte radost každému.

 

Originální dárkové krabičky

Mezi zajímavé a módní krabičky a obaly určitě patří obaly na víno. Tyto obaly nabízí řada výrobců a prodejců. Obecně lze rozdělit obaly na víno buď podle množství lahví, které se do krabice vejde, anebo podle druhu použitého materiálu na výrobu obalu na víno. Nejčastěji používaný materiál je třívrstvá lepenka z přírodního hnědého materiálu.

Tyto originální obyly na víno lze opatřit třeba firemním potiskem nebo zajímavou originální pečetí. Při zdobení papírových obalů na víno se fantazii meze nekladou.

Pokud na závěr dárek ozdobí originální lepicí pásky, třeba barevná nebo zajímavě potištěná, bude obdarovaný člověk určitě potěšený.

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe