Vše o bytovém textilu
s odborníkem na bytový textil

Doporučujeme

Vyberte si nové závěsy na okna z široké nabídky moderního bytového textilu na interie.cz.
 
Ostatní

V čem jsou ženy lepší

V čem jsou ženy lepší

Řeč je v tomto případě o řízení. Spor o to, zda jsou ženy nebo muži lepší řidiči, by se dal přirovnat k nesmrtelné debatě, zda bylo dřív vejce nebo slepice. Oba dva tábory vedou často nesmiřitelné slovní boje. Čtenářky magazínu Žena v autě se v anketě shodly na tom, v čem jsou ženy skutečně mnohem schopnější.

V čem jsou suverénní ženy:

Ženy se dokáží zaměřit na více činností současně, mají větší schopnost empatie, bohatší a hlubší emocionální prožívání, citlivě rozlišují barvy a vůně.  Ženy při řízení neriskují, jezdí bezpečněji a záleží jim nejenom na osobním bezpeční, ale také těch, které v autě vezou sebou. Jsou více praktické nejenom při volbě auta, ale také například při skládání nákupu nebo vybavenosti auta.

V čem naopak excelují muži:

V abstraktním myšlení, ve schopnosti prostorového vnímání, rychlé reakci. Daleko lépe rozlišují jednotlivé zvuky. Přesněji odhadují vzdálenost mezi auty, jejich rychlost, jistěji a bezpečněji předjíždějí a snadněji zaparkují.

Ženy  - řidičky zpravidla nesoutěží a nepředvádějí se. Auto pro ně není náhradou za sex. Ženám auto slouží k prosté přepravě z místa na místo.

Dalším nesporným faktem je, ženy, jako ochránkyně života jezdí bezpečněji. Podle statistiky ženy zaviní čtyřikrát méně těžkých a smrtelných nehod. V počtu lehkých střetnutí jsou na tom s muži stejně.

Upřímně, nezáleží na tom, zda byla dříve slepice nebo vejce, nejdůležitější jsou individuální řidičské schopnosti každého řidiče, chcete-li řidičky.

Internetový magazín Žena v autě je jediným nezávislým magazínem v ČR určeným speciálně ženám - řidičkám. Magazín sleduje trendy ze světa aut, módy, kosmetiky i nové dopravní značky. Přináší čerstvé informace o nových autech. Radí, jak dbát bezpečné jízdy, ale zároveň nabízí i možnost zábavy díky zajímavým soutěžím pro své čtenářky.

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe