Vše o bytovém textilu
s odborníkem na bytový textil

Doporučujeme

Vyberte si nové závěsy na okna z široké nabídky moderního bytového textilu na interie.cz.
 
Záclony a závěsy

Vneste do vašeho domu nový náboj díky provázkovým záclonám

Vneste do vašeho domu nový náboj díky provázkovým záclonám

Již jste měli možnost vidět na vlastní oči okno, které zdobí jednoduchá, avšak elegantní a krásná provázková záclona? Pokud ano, jistě vás napadlo, kde byste ji mohli pořídit, v jakých délkách a šířkách je k dostání, jaká je údržba atd. Provázkové záclony pro svou jednoduchost získávají čím dál víc příznivců, a do svých domovů je pořizují nejen ženy, ale dokonce i muži, kteří o svůj interiér dbají. Poradíme vám, kde je koupit, abyste byli po všech stránkách spokojeni.

 

 

Kouzlo provázkových záclon

Provázkové záclony se vyrábí v mnoha barvách. Ať už domácnost, nebo kancelář či třeba kadeřnický salon můžete oživit nejen bílou, klasickou provázkovou záclonou, ale také zelenou, tyrkysovou, zlatou, vřesovou, oranžovou, typem zdobeným stříbrnou nití, vícebarevnou a mnoha jinými. Barevností můžete tón v tónu doplnit stávající vybavení místnosti, anebo s ní výborně rozjasníte prostor, když je většina vybavení v jedné barvě.

Provázkové záclony se hodí nejen na okna, ale také jako nenásilný, ale účinný optický předěl místnosti, ať už zcela, nebo částečně. Můžete jimi ozdobit část stěny, zakrýt plochu nábytku, skvělé jsou i provázkové záclony do dveří, ať již interiérových, nebo venkovních. Záclona při větrání jednoduše, ale účinné zabrání vletu hmyzu dovnitř, stejně tak zajistí stínění od nepříjemných paprsků slunce.

Materiál, ze kterého jsou záclony vyrobeny je stálobarevný, slunečních paprsků a UV záření se nemusíte vůbec bát. Stejné, zářivé a hezké zůstávají po dlouhý čas.

 

Snadná údržba, kterou zvládne každý

Pokud vás od koupi zrazuje obava z péče o záclonu, není vůbec na místě. Stejně, jako pereme jiné záclony, nebo jemné prádlo, i provázkové záclony stačí prát na mírnou teplotu a aby se provázky neponičily, vkládají se do síťových vaků, které dnes již máme běžně doma např. na spodní prádlo. Pokud jej ale doma zatím nemáte, na internetových stránkách dekorace.cz si je můžete stejně jako provázkové záclony a závěsy koupit.

 

Vyberte si zajímavé spony

Spony na záclony a závěsy již doma běžně používáme. I tady si přijdete na své. V e-shopu spolu se záclonami zakoupíte i různé tvary spon, které celkový vzhled záclony skvěle doplní. Ať už máte rádi jednoduchost, nebo eleganci a zajímavé tvary, určitě si přijdete na své.

 

Rozměry, které vyhoví všem

Okna i dveře máme v různých rozměrech, proto i provázkové záclony jsou k dostání v různých velikostech. Vybrat si můžete z rozměrů 300 x 180 cm nebo 300 x 250 cm.

Určitě nahlédněte do sekce provázkové záclony levné, kde najdete modely za velmi výhodné ceny.

Prohlédněte si kompletní nabídku a vyberte provázkový závěs nebo záclony do celého vašeho domu. Budete nadšeni, stejně jako ostatní, kteří k vám zavítají na návštěvu

.

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe