Vše o bytovém textilu
s odborníkem na bytový textil

Doporučujeme

Vyberte si nové závěsy na okna z široké nabídky moderního bytového textilu na interie.cz.
 
Záclony a závěsy

Tři barvy záclon pro celý dům

Tři barvy záclon pro celý dům

Barevná záclona s vodorovnými pruhy, prokládanými proužky žinylky, má díky své barevné škále natolik variabilní využití, že mohla vytvořit spojovací prvek dekorativního zastínění  oken a dveří moderního rodinného domu.

Obývací pokoj

0005   0007   0004

Krásné teplé odstíny, střídající se ve vodorovných pruzích na bočních šálách, zjemňují přechod mezi bohatě řaseným voilem a červenou stěnou u pohovky. Dominantními barvami obývacího pokoje tak jsou bílosmetanová, červená a tmavá hněď. Záclony jsou instalovány na hliníkové kolejničce, tvarované v rohu prosklené plochy. Na stejných kolejničkách, tentokrát v rozměru šíře bočních ozdobných závěsů, jsou zavěšeny barevné záclony. Díky řasícím páskám jsou kolejničky překryty za ozdobným řasením. Odstíny červené barvy se znovu objevují na polštářích, které oživují pohodlnou světlou pohovku.

 

Kuchyně

hu   kutna hora srpen 2009 044   asdfgsd

Stejná záclona, tentokrát v poklidném a elegantním smetanovém odstínu, je použita na oknech a dveřích v útulné kuchyni. K zavěšení záclon jsou zde na stěny namontovány dřevěné záclonové tyče s kroužky, které svou barvou a provedením stylově doplňují zařízení kuchyně. Záclonky na oknech v délce k parapetům tvoří hlavně dekorativní prvek a střed oken zůstává volný. K ozdobnému uchycení a podkasání záclon zvolila naše designerka dekorativní spony, které je možné zcela jednoduše umístit v libovolné výši. Tímto způsobem lze podle nálady měnit styl a tvar podkasání záclon.

 

Ložnice

1   3   4

Ložnice, laděna v modrých tónech, působí jako chladivá oáza odpočinku. Okno stíní opět jednobarevný splývavý voil a jako dekorace byly zvoleny známé barevné záclony v modrém provedení. V ložnici tvoří i funkční krytí vstupu do přilehlé šatny. V této místnosti jsou použity dva rozdílné závěsné systémy. Nad oknem je namontována dřevěná záclonová tyč s kroužky, doplněná u-kolejničkou k zavěšení záclon. U vstupu do šatny se za záclonou ukrývá hliníková kolejnička, uchycená do stropu. I přes dominantní studené odstíny působí modré záclony vesele a  ložnici příjemně osvěžují.

 

Zdroj: www.zaclona.cz/index.asp

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe