Vše o bytovém textilu
s odborníkem na bytový textil

Doporučujeme

Vyberte si nové závěsy na okna z široké nabídky moderního bytového textilu na interie.cz.
 
Bytový textil

Záclony a závěsy – slušivý oděv pro vaše okna

Záclony a závěsy – slušivý oděv pro vaše okna

Říká se, že okna jsou oči našeho domova. V minulosti to byla spíše malá nenápadná očka. Dříve totiž byla okna pouze malými otvory ve zdi bez jakékoli výplně. Od té doby urazila dlouhou cestu a dospěla do své současné podoby. Dnes je okno výrazným prvkem, které může zásadním způsobem ovlivnit výsledný dojem z celého interiéru. Prozradíme vám, jak dát vašim oknům ten správný styl.

Řeč bude o okenních dekoracích v podobě záclon a závěsů. Prosklená okna pouštějí do našich domovů spoustu světla a slunečních paprsků. Někdy však potřebujeme jejich účinky zmírnit. K dispozici máme šikovné pomocníky - nejrůznější stínící techniky. Záclony a závěsy samozřejmě nejsou jedinou možností. Další varianty, kterými jsou například žaluzie, rolety či japonské stěny, vám přiblížíme v některém z příštích článků. Dnes tedy vzhůru do světa záclon a závěsů.
Zařizujete dům či byt a přemýšlíte, jaké záclony a závěsy obléknete svým oknům? Při návštěvě specializovaného obchodu můžete vybírat z celé řady nejrůznějších materiálů, vzorů a barev. Přinášíme několik rad a informací, které vám mohou při výběru pomoci. 

Více na www.skvele-bydleni.cz/loznice/zaclony-a-zavesy.html

 

TIP: Patříte mezi ty, kteří si potrpí na luxus? Svou ložnici, tak můžete obměnit a zakoupit luxusní povlečení a ještě vhodný přehoz na postel.

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe