Vše o bytovém textilu
s odborníkem na bytový textil

Doporučujeme

Vyberte si nové závěsy na okna z široké nabídky moderního bytového textilu na interie.cz.
 
Bytový textil

Rychlá proměna bytu? Stačí polštář!

Rychlá proměna bytu? Stačí polštář!

Chcete být stále in, i když se večer díváte na televizi nebo popíjíte kávu s kamarádkou? Je to jednoduché a navíc i pohodlné! Pořiďte si na sedačku polštář v limetkově zelené, hnědé, růžové nebo fialové barvě s květinovým vzorem či s obrazcem! Přesně takové jsou totiž hlavní trendy v designu bytového textilu. Ale pozor, brzy přijde změna!

Tak jako obchody s oděvy či obuví chystají na podzim nové kolekce, dorazí i do prodejen s ložními soupravami a polštáři brzy nové designy. „Stále zůstává mezi trendovými barvami fialová. Tradičně na podzim přibudou všechny odstíny hnědé a béžové, ale také červené i šedé.  

Změnou procházejí nejen barvy, ale i jednotlivé vzory na potahových látkách. Můžeme si pořídit polštáře nejen rozmanitých tvarů, od klasického čtverce přes obdélník, kruh až po srdce, ale i z různých materiálů, jako je bavlna, žinylka či len. Ze vzorů současná móda přeje podle prodejců hlavně květinám a různým obrazcům. Zpravidla v obchodech seženeme od jednoho vzoru více barevných variant, proto můžeme zkusit nakombinovat různé odstíny, jak je libo. Ale pozor! Vždy bychom měly respektovat celkový styl našeho interiéru. 

Více na www.prozeny.cz/magazin/bydleni-a-zahrada/interier-a-nabytek/15400-jak-vybrat-dekorativni-polstar-fg

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe