Vše o bytovém textilu
s odborníkem na bytový textil

Doporučujeme

Vyberte si nové závěsy na okna z široké nabídky moderního bytového textilu na interie.cz.
 
Bytový textil

Útulnější byt pomocí samolepek na stěny

Útulnější byt pomocí samolepek na stěny

Stále populárnější dekorace, které zkrášlí jakýkoliv pokoj v bytě, či domě. To jsou samolepky na zeď. Jejich aplikace je velmi snadná i pro naprostého lajka a jsou dostupné v mnoha různých barvách a rozměrech. Stejně tak jsou v prodeji různé motivy, přičemž nejžádanějšími jsou rozhodně motivy květin, stromů, či palem.

Právě palmy mají pro uživatele, který si chce zkrášlit svůj byt, či dům zvláštní význam. Do obývacího pokoje vnesou trochu exotiky a jinak bílou (či jinak jednobarevnou) stěnu příjemně zaplní. Podobné je to se stromy a ostatně i dalšími květinovými vzory, mezi které řadíme i ornamenty. Ty zdaleka nepřipomínají již zmiňované květiny, ovšem význam pro celkový design bydlení mají stejný.

V prodeji jsou samolepky na zeď květiny většinou s dopravou zdarma a bleskurychlým dodáním a to i přesto, že vlastně každá z tapet je vyráběna na zakázku. U každé totiž volíte barevný odstín jaký vám nejvíce vyhovuje, rozměr, který do vašeho bytu nejlépe sedne a motiv můžete například i zrcadlově obrátit. Samolepky na zeď potom můžete mít v jakémkoliv pokoji včetně dětského nebo dokonce koupelny. O tom jak se postavit k samolepkám v koupelně se dozvíte více například zde.

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe