Vše o bytovém textilu
s odborníkem na bytový textil

Doporučujeme

Vyberte si nové závěsy na okna z široké nabídky moderního bytového textilu na interie.cz.
 
Bytový textil

Samolepící zrcadlové dekorace – originální doplněk pro Vaši domácnost

Samolepící zrcadlové dekorace – originální doplněk pro Vaši domácnost

Hledáte originální doplněk, pro Váš interiér? Máme pro Vás skvělý tip v podobě samolepících zrcadlových dekorací. Jedná se o nový trend, který dodá každé místnosti osobitý styl a navíc opticky zvětší její prostor.

Samolepící zrcadlové dekoraceSamolepící zrcadlové dekorace se prodávají v různých provedeních tak, abychom je byli schopni doladit s ostatními dekoracemi do bytu či nábytkem. Například takové rybičky se skvěle vyjímají v koupelně nad vanou nebo vedle umývadla. Vypadají velmi elegantně a nikdo kolem nich neprojde bez povšimnutí.

A co takhle samolepící dekorativní čelo od postele? Slyšíte o tom poprvé? Určitě nejste sami. Tento trend u nás není moc zažitý, a právě proto dokáže kde koho překvapit a oslnit svým vzhledem a nápaditostí. Při volbě těch správných doplňků, jako jsou koberce, záclony a nástěnné police dokáže rozzářit prostor každé ložnice či pokoje pro hosty.

Plánujete pořízení běžného zrcadla do chodby, ložnice či jiných prostorů? Samolepící zrcadlové dekorace se vyrábějí také jako běžná zrcadla na zeď obdélníkového, čtvercového nebo kruhového tvaru. Spolu například s plastovým nábytkem tvoří originální vybavení každého moderně koncipovaného pokoje.

 

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe