Vše o bytovém textilu
s odborníkem na bytový textil

Doporučujeme

Vyberte si nové závěsy na okna z široké nabídky moderního bytového textilu na interie.cz.
 
Bytový textil

Nabízíme zejména ložní povlečení

Nabízíme zejména ložní povlečení

Nabízíme ložní textil, jedná se konkrétně o povlečení, polštáře, přikrývky, prostěradla, přehoz na postel, matracové chrániče a ložní povlečení do dětské postýlky.

Povlečení pro dospělé najdete v naší nabídce materiály: bavlněné, krepové, saténové povlečení, damašku, dále z nových materiálů povlečení z perkalu, mikroplyše, mikrobavlny hladké, také z mikrokrepu. Rozměry povlečení nabízíme klasický rozměr 140x200 , prodloužené povlečení 140x220, stále oblíbenější francouzský rozměr 200x200, 200x220cm, 200x240cm, 220x240cm.

V naší nabídce nechybí povlečení českých výrobců, jako je Hybler, Matějovský a také naše vlastní řada ložního povlečení v nižší cenové kategorii, v klasické bavlně.

Naše vlastní řada povlečení je tedy bavlna hladká nebo nově zařazujeme mikrovlákno a to buď hladké nebo krepové a také naše kolekce ložního povlečení z bavlněného satenu - vše za příznivé ceny.

Pravidelně přicházíme se slevami povlečení a výprodeji.

Prostěradla jsou vedle povlečení nezanedbatelnou součástí naší nabídky. Jsou z české produkce, kromě mako-jersey prostěradel, která dovážíme z Německa. U našich prostěradel je široká škála barev a je možný i rozměr na zakázku dle Vašeho požadavku.

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe